Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.12.2012, 09:25   #29
goses
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 10.12.2012
Posty: 3
goses w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hmm, to nie wiem, nic nie grzebałem w ustawieniach programu. Własnie dla sprawdzenia czy to tak długo ma trwać pobralem jakiś Easy Recovery Professional, odpaliłem jako demo bo płatny zacząłem skanować (też ustawienia domyślne) i pokazywało 16 dni, więc wyłączyłem. Własnie pobrałem Testdisk i zobacze jak z tym pójdzie

Szczerze nie wiem o co chodzi, ale odpaliłem Testdisk i nie wykrywało tego dysku, wyłączyłem go. Patrze mój komputer i rzeczywiście jakby go nie czytało, wchodze w narzędzia administracyjne/magazyn a tam że cały obszar jest nie przydzielony he.. więc zrobiłem z niego wolumin prosty bez formatowania, odpaliłem tym razem Getdataback chciałem spróbować "Load" nie działa, w skanowaniu wybrałem opcje "quick scan" lecz w ogóle nie chciało i tylko errory, to odpaliłem normalnie i co? zapiepsza ostro, pokazuje tylko 1h i 10 min, juz mam 8%. Niby mnie to cieszy ale i wkurza czemu wtedy aż 10 dni musiałem czekać.....

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 11.12.2012 o godz. 13:01 Powód: EDYTUJ NIE GRYZIE!!! To nie jest czat, tylko forum.
goses jest offline   Odpowiedz cytując ten post