Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.12.2012, 12:54   #76
Alucard1989pl
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 01.01.2012
Lokalizacja: Hell
Posty: 70
Alucard1989pl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Robienie tak długich łańcuchów loaderów, z których każdy walczy o przetrwanie nigdy nie będzie bezproblemowe.

AR sobie od razu odpuść. To przestarzały badziew. Najlepszy obecnie cheat engine to Code Breaker.

Zrób tak: FMCB -> ESR GUI -> włóż grę i pozwól ODD zweryfikować płytę -> odpal CB opcją LaunchAPP. Wtedy cheat engine powinien widzieć nośnik i teoretycznie "sterowniki" ESR powinny jeszcze siedzieć w pamięci.

Jak to nie zadziała to już nic nie zadziała i zostanie Ci zabawa z HDL/OPL w taki sposób jak wyżej.

Wszystkie muszą i będą działać. Źle to robisz. Użyj Omniconvertera i wybierz adekwatną wersję AR.
Berion czy ja napisałem, że mam problem z CodeBreakerem? -_-" . . . Opisałem problem z ARMaxem bo mi większość kodów tego typu prze konwertowanych na CodeBreakerze nie chcą działać po pierwsze. Po wtóre CodeBreakera ładuję z MC1 od pół roku . Po trzecie chciałem skorzystać z innego cheatera niż CodeBreaker. Ale dzięki za pomoc, zawsze można liczyć na Ciebie
P.S: Co do konwertowania kodów to zawszę robię tak ActionReplay MAX -> CB RAW bo na CBv1 lub CBv7 nie chcą w ogóle mi kody działać tylko w trybie RAW(nie szyfrowanym). Oczywiście używam do tego OmniConvert 1.0.3

Ostatnio zmieniany przez Alucard1989pl : 13.12.2012 o godz. 12:56
Alucard1989pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online