Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.12.2012, 10:43   #93
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yossi Podgląd Wiadomości
"Jak ktoś ma taką potrzebę, to partycjonuje, jak ktoś nie ma - to tego nie robi".
Głos zdrowego rozsądku?
Cytat:
I mały komentarz do tego:
Partycjonowanie, bądź nie, stanowi bardzo nikłą część czasu poświęconą na obsługę,/zabawę, używanie, tweakowanie, itd - naszych komputerów.
Absolutnie nie jest to powód do sporów. Jeśli ktoś mi mówi: "zakładam 8 partycji bo lubię i tak mi jest wygodnie", to chwała mu za to, że ma swoje zdanie.
Dla mnie, najwiekszą wrtością jest to, że każdy może sam zadecydować, ile i jakich partycji chce mieć.
Mam nadzieję, że to jest możliwe do zrobienia w każdym OS - prawda?
Bez inwektyw, insynuacji, półsłówek - to się nie liczy.

Cytat:
Ja tego nie robię - bo nie widzę potrzeby! Koniec! Szlus!
Wyrazy współczucia.
Prawdopodobnie jak ja - po prostu nie umiesz i nie rozumiesz tego dreszczu wtajemniczenia w tajemne arkana, towarzyszące rytuałowi partycjonowania.
(nie mylić z Patrycją)
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post