Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.12.2012, 17:48   #99
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yossi Podgląd Wiadomości
no ale jeśli już koniecznie musisz pluć na Windows (bo to modne, i "jestem hakerem bo mam Linuxa" no to dawaj - "hit me".
A za co mam Ciebie hitować? Że nie rozumiesz o czym piszę? Mi to specjalnie nie przeszkadza.

Cytat:
Napisany przez Yossi Podgląd Wiadomości
Jak widać "na załączonym obrazku", nektórym ludziom nie wystarcza stwierdzenie, że każdy może sobie robić jak mu wygodnie .
Powalająca logika.
Ja napisałem, że dzielimy w zależności od potrzeb (post #75).
Więc od razu przyczepiłeś się (nie wiem po co), aby po dwóch stronach stwierdzić, że się myle - bo według Ciebie dzielimy jak komu wygodnie.

Zaiste odkryłeś Amerykę

I jeszcze się mylisz. Najwygodniej jest np. umrzeć z głodu, bo po co zadać sobie trud i ruszać cztery litery do sklepu po jedzenie.
Ośmielam się więc jednak nie zgodzić, że wygoda to zawsze najlepsze rozwiązanie - w świecie komputerów potrafi się szybko zemścić.

ps. A z Windowsem chodziło mi, że skoro
Cytat:
Dla mnie, najwiekszą wrtością jest to, że każdy może sam zadecydować (..) Mam nadzieję, że to jest możliwe do zrobienia w każdym OS
To dlaczego używasz systemu który pozwala decydować co najwyżej o kolorze kafli?

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 14.12.2012 o godz. 18:20
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post