Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.12.2012, 00:13   #568
aasdf1
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 16.12.2012
Posty: 4
aasdf1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Może tak łaskawie moderator powie o co mu chodzi i da ewentualnie ostrzeżenie to poprawie zamiast banować moje konto gdzie jako powód bana podaje "brak powodu".
O co Ci gościu chodzi ?? Co to za forum gdzie banują za jednego posta bez podania przyczyny.

Witam, chce zakupić swoja pierwsza golarkę elektryczna... mam dość podrażnień po zwykłej maszynce.
Zastanawiam się między golarką z głowicami Philips pt720 a Philipsat750.
Za at750 przemawia golenia a sucho i na mokro... tak z ciekawości- również pod prysznicem??... jednak z tego powodu zasilanie wyłącznie akumulatorowe- martwi mnie to że jak padnie akumulator to nie będzie się nadawał do użytku. Jaka jest żywotność takiego akumulatora i czy gwarancja na sam akumulator również wynosi 24m?
Za pt720 przemawia możliwość golenia na akumulatorze jak i na zasilaniu wiec jak padnie akumulator to mogę się golić z golarką podpiętą do sieci.
Obie mają chyba te same głowice z tymi samymi ostrzami.
Nigdy nie używałem golarki elektrycznej wiec nie wiem jak z podrażnieniami a chciałbym ich uniknąć... w końcu po to che się zaopatrzyć w elektryczna... wiec zastanawiam się czy nie lepiej zaopatrzyć się w at750 i jeśli przy goleniu na sucho wystąpią podrażnienia to wtedy mam możliwość przeskoczyć na golenie na mokro.
Zastanawiam się też czy zarówna goląc sie pt720 lub at750 lepiej golić sie np po wyjsciu z przysznica (wydaje mi się że wtedy mam "miększy" zarost) czy lepiej golić taki twardszy zarost?

Ostatnio zmieniany przez aasdf1 : 16.12.2012 o godz. 00:15
aasdf1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post