Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.12.2012, 17:12   #13
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 10,428
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Kupiłem dziś lody w Tesco i zapomniałem od razu wypakować... Po 15 minutach wsadziłem je do zamrażarki, ale nie sprawdzałem na ile się w tym czasie roztopiły, więc pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że niewiele.

Nie ma najlepszych lodów. Grycany są dobre, ale bardzo słodkie, bywa że lody z Biedronki za 5 zł litr smakują mi bardziej, bo nie mają tyle cukru. Świetne są lody koktajlowe (takie w kubku, nie pamiętam, kto je produkuje), ale ustępują lodom z Lidla (i znów - nie pamiętam nazwy), takim w niebieskim litrowym opakowaniu, jest parę rodzai a najlepsze dla mnie są straciatella - choć wyrzuciłbym połowę czekolady, za dużo jej.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post