Dyskusja: WD MyBook Live!
Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.12.2012, 19:36   #15
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Masz yaholu ubytki w rozumieniu tekstu pisanego - tak, możesz to traktować jako obrazę. Dlaczego? O tym niżej...
@scalak wybacz ale ze złem trzeba walczyć, bo się inaczej rozpanoszy

Najpierw piszesz:
Cytat:
Napisany przez yahol
Tak naprawdę, to pod Windowsy, to nie ma nawet podobnego programu!
I spróbujcie mnie przekonać, ze jest inaczej -marne szanse, bo zdecydowana większość z was, niestety, ale ma blade(/albo wcale), pojęcie o systemach Mac`owych
Od użytkownika andy dostajesz takiego kopa w jaja, że powinieneś paść:
Cytat:
Napisany przez andy
Ty za to nie masz wcale pojęcia o systemach innych niż MacOS.

Przykładowe oprogramowanie do backupu:
http://www.acronis.com/homecomputing...cts/trueimage/
Pokazuje on/ja (trzeźwy jestem,...jeszcze ), że takie oprogramowanie na Windows istnieje = obala twoją głupią tezę.

W kontr-kopie próbujesz pokazać, że jednak to Ty masz rację. Pytanie tylko do czego się odnosisz? Żaden z tych trzech argumentów poniżej nie pokazuje słuszności tezy wyżej.

Cytat:
Napisany przez yahol
Po pierwsze:
-True Image 2013 - jest płatny, niewiele bo 40 $, a ja mam Time Machine za darmo z systemem.
-po drugie - mam go w systemie, a nie jako dodatkową aplikacje.
-po trzecie - mam go (TimeMachine) od roku 2007! a nie jako nowość od 2013!
- Używałem True Image jeszcze w wersji 2011 bodaj i robił to co robi teraz;
- Wcześniej nie było słowa, że chodzi o aplikację zintegrowaną - ANI SŁOWA. Zmieniamy zasady w trakcie gry?
- True Image nie jest nowością... dostępny jest od...UWAGA
.

.
.

.
.

UWAGA

.

.
.

.
.

OD 2002 ROKU!!!


Cytat:
Napisany przez yahol
i wreszcie, po czwarte - gdybyś choć przez miesiąc pracował na Mac OS X, to doceniłbyś fakt, posiadania i możliwości Time Machine.
I, mimo ze się nie znam, to w dalszym ciągu twierdze, że takiego doskonałego, zintegrowanego, systemu bezpieczeństwa, nie oferuje żaden system, poza Mac OS X.
Sorry Andy.
Żaden.
No i po czwarte nie znasz się. Serio, nie znasz się bo piszesz głupoty. Nie twierdzę, że TM od Apple to złe rozwiązanie, jednak nazywanie go jedynym we wszechświecie pokazuje właśnie twoją niewiedzę i strasznie mnie irytuje.
To tak samo jak pisałeś, że USB3 nie osiągnie 80MB/s, że system od Apple jest najbezpieczniejszy i wirusy mu nie straszne (swoją drogą z tego miałem chyba najwięcej śmiechu hyhyhy) i inne przykre rzeczy...

Po pynte, rsync może być takim zintegrowanym narzędziem do wykonywania kopii. U siebie mam nawet od razu nakładkę GUI w postaci aplikacji Back In Time - to tylko nakładka, cała magia dzieje się w rsyncu Do ideału to mu wiele brakuje (jak zresztą każdemu oprogramowaniu - nic nie jest idealne, a kto tak twierdzi jest idiotą).

I po nte. To że w Windowsie nie masz takiego oprogramowania zintegrowanego jest spowodowane tym, że MS jest monopolistą na rynku systemów operacyjnych i zaraz by dostał karę za jej wykorzystywanie.


Przepraszam droga moderacjo ale zło nie leczone powoduje raka, i choroby serca.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline