Dyskusja: WD MyBook Live!
Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.12.2012, 20:20   #22
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
O! Tu się dyskusja o backupie przeniosła, a ja szukam i szukam gdzie są forumowicze

yaholu, nie denerwuj się jak pali

andy kupił nowego laptopa, nowy telefon a w dodatku został neofitą snickers-linux (Ubuntu). To gorsze niż gdy pali był Żydem.

Ty już jesteś starym człowiekiem, jako i ja. Nie zauważasz, że od dekady jest w Internecie mnóstwo prowincjuszy, który mówią że Szopenhałer i Ruth Benedict gadali bzdury, a Windows jest fajoski i nowoczesny, lepszy od komercyjnego unix-like, w dodatku od Apple

Żeby nie było całkiem off-topic, zacytuję wikipedię:

Cytat:
Administracja (łac. administrare ***8211; być pomocnym, obsługiwać, zarządzać, ministrare ***8211; służyć), działalność organizatorska realizowana przy pomocy aparatu urzędniczego, obejmująca zakres spraw o charakterze publicznym, regulowana przez ogólne normy prawne. W innym ujęciu może także oznaczać zarządzanie jakimikolwiek sprawami, własnymi (np. gospodarstwem domowym) lub cudzymi (np. czyimś przedsiębiorstwem).
Jako system, administracja stanowi zbiór powiązanych ze sobą i współpracujących instytucji.

Źródeł administracji, pojmowanej jako zarząd państwem, należy szukać w starożytnych despotiach wschodnich (Egipt, Persja).
Czyli ten moderator, który skasuje mojego posta wypełniającego wszystkie punkty Chopinhałera - jest despotą i wygląda jak mumia egipska, której Ferdynand Kiepski coś urwał i wtedy ten mumia zakochał się w babce Kiepskiej. Oboje już nie żyją Nie ma backupu babki Kiepskiej.
pali jest offline