Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.01.2013, 17:57   #6011
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Ale co to ma do Gorilli? Fakty są proste i znane (przynajmnien na to wygląda)
I niestety znowu śp Steve był pierwszy.
No co ja na to poradzę?
Ale w czym był pierwszy? przecież sam napisałeś, że w tamtym okresie powstało kilka produktów wykorzystujących tę technologię...

Cytat:
Przez lata jakoś NIKT nie wpadł na zabezpieczenie ekranu przez zarysowaniem przy pomocy chemcoru sprzed 40 lat, mimo że użwało ich się z rysikami i były zarysowane po paru minutach od wyjęcia z pudełka.
Czy ekrany które były stosowane z rysikami pozwalały na zastosowanie GG? Czy w tamtym okresie czasu GG była na tyle tania, że można ją było łatwo zastosować do produktów takich jak PDA?

Cytat:
Fakt, musze przyznać że byłoby to raczej trudne w przypadku ekranu oporowego, niestety pojemnościowy również pierwsze miało Apple.
Już pokazywałem że nie masz tutaj racji. Pokazywałem już jak na kilka lat przez pierwszym iP był stół (coś ala MS Surface) z ekranem multitouch i gestami multitouch - Apple nie było pierwsze. Umieściłem też filmik z lat 70-80" jak to pokazywali technologię multitouch, gesty...

Apple jest pasożytem, który wykorzystując pracę innych przypisuje ją sobie.

Cytat:
Jeżeli teraz śp Jobs odkrył Chemcor dla świata urządzeń mobilnych (na co sama firma Corning nie wpadła), to też nie znaczy, że wcześniej nie był wykorzystywany do innych celów.
Owszem wykorzystał istniejące rozwiązanie, tyle że do całkiem nowego zastosowania. I to właśnie o to nowe zastosowanie chodzi. Możesz powiedzieć "odkrył nowe zastosowanie" jeżeli chcesz.
Nie zgodzę się. Jobs jedynie wykorzystał technologię sprzed kilkudziesięciu lat w urządzeniach mobilnych.
Zerknij sobie też na tę stronę http://en.wikipedia.org/wiki/Corning_Inc. opisuje historię całej firmy

Pokazując tę butelkę chciałem udowodnić że na początku lat 2000 produkcja czegoś takiego by pewnie była nie opłacalna - być może również technologicznie nie udało by się tego zrealizować - to odnośnie kosztów, braku technologii itp.
Już sobie wyobrażam zastosowanie jej do ubrań, parasolek, szyb samochodowych!, butów i innych przedmiotów które są podatne na zabrudzenie
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post