Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.01.2013, 17:21   #6
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,266
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja bym się zanadto nie martwił, ale wstrzymał na jakiś czas z uznaniem tego egzemplarza jako pełnoprawnego nośnika do backupu. HD Tune mnie nieco dziwi, też pierwsze o czym pomyślałem to przechodzenie dysku w stan uśpienia. Ale HD Tune różnie radzi sobie z modelami zewnętrznymi, tak że nie ma się czym specjalnie martwić.

Gdyby to był model trzyletni doradzałbym rozebranie obudowy (dość łatwe tutaj) i sprawdzenie dysku bezpośrednio pod portem SATA, ale oczywiście w urządzeniu na gwarancji to by było bezsensowne.
Jarson jest online   Odpowiedz cytując ten post