Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.01.2013, 23:42   #5
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ostatnio też trochę dumałem nad tematem, ale podszedłem do niego bardziej empirycznie: polazłem do saturna i poprzymierzałem sobie okularki od samsunga, sony'ego (aktywne) i lg (pasywne). O ile sam efekt 3D był niezły w obu technologiach jak na takie krótkie testy, to zauważyłem jeden niepokojący efekt - mianowicie przy pasywnym lg efekt był niezły jeśli patrzyłem na ekran stojąc w określonej odległości i na wprost ekranu. Krok w bok, czy do tyłu i efekt zanikał. Takich objawów nie zauważyłem przy aktywnych tv. Tylko nie wiem, czy to wina technologii, czy tandetnego modelu lg. Ale warto na to zwrócić uwagę - w końcu nie zawsze ogląda się tv siedząc na wprost ekranu, szczególnie w kilka osób...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post