Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.01.2013, 00:14   #35
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,351
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jak to nie zdzierży? 230 Mb/s to ok. 28 MB/s, pamiętaj że jeden megabit to 1/8 megabajta

Mój lokalny dostawca, u którego niegdyś zresztą pracowałem, zrobił nową ofertę:

-przewodowy_net.jpg

I tak się teraz zastanawiam, czy to dotyczy DL/UL, czy raczej prędkości pobierania dzień/noc... Mam podstawy, żeby podejrzewać to drugie, bo tak to już jest u mnie, że lokalni dostawcy korzystają z tego, że większość ludzi w nocy śpi i podnoszą prędkość (obecnie mam 2/6 Mb). Kurczę, a dziś gadałem z kumplem, który jest tam technikiem, mogłem zapytać

Niestety u mnie szybciej to już tylko TP, które to łącze jest niestabilne. A szkoda, bo mam świadomość, że wewnętrzna sieć mojego dostawcy pozwala na już podłączyć łącza 100 Mb (są nawet w niektórych blokach porobione wewnętrzne sieci o tej szybkości), a po wymianie switchy i konwerterów światłowodowych - nawet i więcej. Pozostaje tylko jedna malutka drobnostka - trzeba żeby się komuś tu na wschód chciało przyciągnąć porządny światłowód. Jest już nawet projekt dotowany z Unii, ale na razie dotarł on bodajże do Białej Podlaskiej z jednej strony, a z drugiej gdzieś trochę za Lublin - kto wie, kto wie, może za trzy lata...
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post