Dyskusja: Radary w Polsce
Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.01.2013, 17:06   #194
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Wyzej napisalem o czym swiadczy. Ludzie twierdza, ze powinno byc wiecej niz 50, zdrowy rozsadek mowi, ze jednak nie. Tam nikt 50 nie jezdzi, jadac w tym kierunku co on jest lekko z gorki, rowerem jade 30, auta mnie mijaja jak bym stal. Reszte dopowiedz sobie sam.

Nie twierdze, ze wszystkie ograniczenia w tym kraju sa ustawione prawidlowo. Jest wiele przypadkow gdzie ludziom nie da sie przegadac, ze jednak po cos one sa mimo, ze stoja z oczywistych powodow (chyba bylo to tutaj dyskutowane)

U mnie w miescie niedawno oddali odcinek wyremontowanej drogi, dwa pasy, szerokosc i podloze spelniajace warunki autostradowe i jest 70kmh, ktorego nie respektuje na oko 90% kierowcow. I co robia? Placza, ze powinno byc 90...owszem droga lepsza niz S1 ale co z tego? Kierowcy nie rozumieja po co jest 70 i maja to ograniczenie w d...e. Sa swiatla na tej drodze, wydluzono tam czas zoltego zeby mieli wiecej czasu aby spokojnie sie zatrzymac, a co robia kierowcy ? Gaz w podloge! Swieci sie dlugo to zdaze...
W innych krajach sie da przestrzegac przepisow, w polandzie widocznie nie...

Pisalem wczesniej o babie na pasach

https://dl.dropbox.com/sh/yn98gqze5h...banapasach.jpg

ja to brazowy slad (jechalem rowerem)...zolte cos to auto wielkosci mesia vito czyli dostawczak

jade sobie, mam zamiar skrecic w lewo wiec zjechalem pod linie. widze kolesia jadacego w moim kierunku z migaczem (slad czerwony), widze jak baba (slad niebieski) wchodzi na pasy (powoli) prawie sie nie ogladajac, pomyslalem, ze sie nawet nie ogladnie zza dostawczaka czy moze isc dalej wiec zjechalem jak widac na foto wyzej, zauwazalnie gosc zdjal noge z gazu. mialem racje, baba sie nie ogladnela. rozowa linia pokazuje mniej wiecej gdzie gosc sie zatrzymal.

powiedzial przez okno dziekuje. chce tylko wiecej takich kierowcow bo piesi sa niereformowalni.

Jestem za karaniem takich idiotow na pasach jak ta baba...ale dopiero byloby larmo, ze biednych pieszych chca wydoic.
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

Ostatnio zmieniany przez demek : 10.01.2013 o godz. 17:17
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post