Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.01.2013, 21:40   #26
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,251
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie mam pojęcia, co by było najlepsze, więc się wstrzymuję od głosu. Lepsze na pewno byłoby mieć oba tematy spokojne, ale nie jestem aż takim fantastą.

A na marginesie, szkoda mi, że z tematem polityka stało się co się stało. W zamierzchłych czasach można było tam podyskutować, zaktualizować wiedzę (nie zawsze mam czas oglądać wiadomości i przeglądać serwisy, bywało nieraz, że coś mi nie umykało tylko dlatego, że to tutaj wyczytałem), a teraz można się tam co najwyżej wybrać uzbrojony w button "kasuj"...
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post