Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.01.2013, 22:46   #31
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Deckard,
nie widzę istotnej różnicy pomiędzy działem a tematem. Temat też możesz ukryć, Adblockiem. "Szeryf" może robić teraz to samo, co w proponowanym dziale. Inne działy też może czyścić, doklejając posty do tematu czy kasując.

M@X, grzeniu
Nie macie najmniejszej szansy na bycie szeryfem, tym bardziej że niezbyt interesujecie się polityką. Zainteresowani będą napieprzać się ponad waszymi głowami, a Wy nie będziecie wiedzieć o czym rozmowa. Jedyny pozytywny efekt to taki, że cenzura skłania do metajęzyka, jak w przywołanym przez grzenia PRL. No ale cenzor w PRL musiał ciągle dokształcać się, aby wykryć nowe sposoby - to była walka. Wątpię, aby Wam się chciało być na bieżąco z językiem polityki i koniec końców skasujecie niewinne wypowiedzi, zostawicie te szyte grubymi nićmi i sami wywołacie awanturę. Jak zdjęcie "Dziadów"

Wiecie co jest efektem polityki na forum? To, że napisałem "zakazać polityki". Zauważyliście to? Dlaczego nie napisałem "umówić się"? No i co, ukarzecie mnie za brutalizację forum?

Nie potrzeba przywoływać PRL. Na Zachodzie zupełnie naturalne jest, że niektóre środowiska umawiają się na brak polityki. Kluby dyskusyjne, studenckie, różne stowarzyszenia.... Oni to już dawno temu przerobili.

Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Nie mam pojęcia, co by było najlepsze, więc się wstrzymuję od głosu. (...)
Wydaje mi się, że każdy myślący ma wątpliwości. Ty przynajmniej przyznajesz się jasno.

Obawiam się jednak, że efektem tych wątpliwości będzie brak decyzji albo ucieczka w nieskuteczne pomysły, jak szeryfowie, działy czy coś tam.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online