Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.01.2013, 10:23   #39
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Takie dyskusje już były, widziałem też umowy co ma być, a co się zdarzyć nie powinno...

Dlatego ja jestem za innym rozwiązaniem, utworzeniem w śmietniku podgrupy Hyde Park, do którego trafią wszystkie tematy ocierające się o politykę typu katastrofa, czy nawet wośp. I jak to w Hyde Parku - bez regulaminu (chyba że ktoś poczuje się do roli królowej). I niech się tłuką, niech obrzucają i nikt nie będzie zgłaszał, i nikt nie będzie kasował - ci którzy się tam będą odzywali sami wystawią sobie laurkę... Oczywiście w śmietniku, żeby net nie zaindeksował tego szamba, które (mogę się założyć) będzie głębokie. A kto nie będzie chciał tego oglądać łatwo wyłączy. A z kogo wyleje się coś w innym miejscu, nawet w ogólnym śmietniku, dostanie np. 7 dniowego bana na ostudzenie. Nie ostrzeżenie, od razu bana, za nawet wzmiankę, sugestię co do zachowań, ideologii, itp, itd...

Co do sondy - zakaz nic nie da, wyleci zaraz coś z jednego, czy drugiego w tym, czy innym miejscu, przy dowolnej okazji...

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 20.01.2013 o godz. 10:25
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post