Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.01.2013, 13:46   #395
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez kristof61 Podgląd Wiadomości
Ja mam inny problem. Zaczynam dopiero bawić się w nagrywanie filmów.
Filmy i zdjęcia z urlopu montuje w Pinacle Studio 14 HD, tworzę projekt w formacie AVCHD, następnie wypalam to w Ashampoo BS 2012 jako dane z autostartem i tu pojawia się problem. Po włożeniu płyty do odtwarzacza BD film nie uruchamia się automatycznie, trzeba przejść kilka poziomów aby znaleźć plik m2ts. Próbowałem dodać plik AUTORUN, bez skutku. Proszę o pomoc jak rozwiązać ten problem.
spróbuj wypalić jak bdvideo w nero , chyba od nero 9 jest pełne wsparcie dla AVCHD

ew przekonwertuj do bluray np dvdfabem
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post