Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.01.2013, 11:08   #6106
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
U mnie i u osób z którymi miałem styczność to działa...

Aha. Jeżeli wpiszę w Google: iPhone MMS problem i dostanę 50 000 wyników o błędach w działaniu MMS to będzie to oznaczało, że iP ma błąd, czy że usługa MMS jest nieintuicyjna?


Cytat:
Serio, wiem jak działa MMS od strony technicznej. Sęk w tym że zwykły człowiek nie wie. I nie bardzo rozumie dlaczego SMS mu działa, a MMS nie.
Przez to co i w jaki sposób napisałeś wyżej wynikało że nie wiesz jak działa
Co ma nie rozumienie/nierozumienie błędu odbierania MMS w danym telefonie do jego łatwości obsługi?

Wracając do Apple to nie rozumiem skąd takie duże zainteresowanie giełdą osób, które ani tam nie inwestują, ani się tym nie interesują?
Nigdy mnie nie obchodził kurs akcji firmy u której np. kupuję termos, pralkę, TV...
W przypadku Apple chyba zawsze będzie: "Think Different"
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online