Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.01.2013, 17:37   #6110
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus
Czy to błąd? Skoro większość słuchawek z jakimi mam styczność ma ten "błąd" (różni producenci i wersje systemu 2.2,2.3 i 4.0) i u Barteza jest to samo - to chyba jednak nie jest to błąd.
No i skoro to takie oczywiste, to skąd takie wielkie halo na xda w tym temacie? Połowa słuchawek ma błąd i przez pare lat nikt go nie poprawił? To byłby fail roku.
Z resztą obserwując xda zaczynam odnosić wrażenie, że Android ma więcej błędów niż Windows 95. Ale to oczywiście nie wina Androida, bo jest open source i każdy może sobie błędy poprawić sam.
Większość słuchawek z którymi mam styczność tego błędu nie ma. Co do błędów Androida to tak ma je, nie ma systemu bez.
Zarzucając komuś błąd, sprawdź czy w dobrą stronę strzelasz, bo może się okazać, że nie włączyłeś odbierania MMSa automatycznie w roamingu (Play), może sieć ma problemy? A może powodem jest migracja pingwinów do Uzbekistanu.
Zanim zaczniesz oskarżać kogoś zdiagnozuj problem tak aby wiedzieć do kogo się z nim udać.

U mnie i znajomych do których MMSy przesyłałem problem nie występuje z ich automatycznym odbieraniem. Włącza się połączenie danych po profilu MMS do operatora i MMS się ściąga.

Cytat:
Co do "przyjazności" to ja tylko stwierdzam fakt. Ludzie uważają Androida za trudnego i nie radzą sobie z nim. Nawet jeżeli uważam inaczej - to rzeczywistości nie zmienie.
Nie stwierdzasz żadnego faktu, tylko próbujesz tutaj jakąś tezę bez potwierdzenia przemycić, że tak jest.

Jeżeli uważasz inaczej to poproszę 20 powodów dla których Android jest trudniejszy od iOS.

Cytat:
Nawet jeżeli mi udowodnisz matematycznie że Android jest najprzyjaźniejszy na świecie i wkleisz mi 10 filmów - to i tak to nic nie zmieni.
Czyli co. Jestem Ci w stanie udowodnić, że mam rację a ty dalej będziesz przy swoim? Czyli jakakolwiek dyskusja z Tobą mija się z celem?

Cytat:
Założe się że jak sąsiadce pokażesz WP i Androida to wybierze to pierwsze. Gdybym nie zdawał sobie z różnic pod maską, sam bym wybrał WP.
I po dwóch dniach odbędziesz z nią taką rozmowę:

Cytat:
Przyjaciółka: ***8222;Mateusz, powiedz mi jak mam sobie ustawić własny dźwięk powiadomienia o nowym SMSie, bo szukam i nie mogę znaleźć***8221;.


Ja: ***8222;Em, no, eee***8230; Nie da się, to znaczy da się, ale musisz mieć wgranego CustomROMa, ale tego nie zrobisz, bo Twój telefon nie ma odblokowanego bootloadera***8221;.


P: ***8222;Ok, no dobrze, to powiedz mi jak mam przesłać koleżance ze studiów notatki przez Bluetooth, bo też nie mogę znaleźć***8221;.


J: ***8222;No wiesz Marta, póki co, nie zrobisz tego, bo ta funkcja jest zablokowana***8230;***8221;


P: ***8222;Ehh***8230; A mogłam zostawić sobie swoją Avilę***8230; No ale swój, własny, prywatny dzwonek mogę sobie ustawić, co?***8221;


J: ***8222;Oczywiście, ale najpierw musisz zgrać piosenkę na komputer, skrócić ją programem Audacity, przypisać kategorię Ringtone, po czym zgrać sobie na telefon i ustawić jako dzwonek***8221;.


P: ***8222;***8230;***8221;


J: ***8222;Dobra, zrobię to za Ciebie***8221;.


Anegdotka zaczerpnięta z tego arta - http://windows-phone.pl/do-niedzieln...windows-phone/

Oczywiście każdy wybiera to co mu się podoba. Jednak to że sąsiadka wybrała bez sprawdzania telefon z WP nie implikuje, że to najprostszy i najmniej awaryjny system.

Cytat:
Napisany przez Yossi
Ja - na przykład - nie rozumiem skąd takie duże zainteresowanie samochodami Ferrari osób, które ani nie mają stajni wyścigowej, ani nawet warsztatu samochodowego.
Troszeczkę nieprecyzyjnie się wyraziłem. Chodzi o to, że dziwi mnie zainteresowanie sytuacją giełdową Apple osób które kompletnie nic z tego nie mają.
Rozumiem zainteresowanie giełdą jako taką - procesy itp. Jednak dalej nie rozumiem skąd ciągłe podniecanie się kapitalizacją firmy u której kupiłem urządzenie...
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 26.01.2013 o godz. 17:40
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post