Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.01.2013, 18:17   #6111
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Większość słuchawek z którymi mam styczność tego błędu nie ma. Co do błędów Androida to tak ma je, nie ma systemu bez.
Zarzucając komuś błąd, sprawdź czy w dobrą stronę strzelasz, bo może się okazać, że nie włączyłeś odbierania MMSa automatycznie w roamingu (Play), (..)
Żarty sobie robisz? Myślisz że nie sprawdziłem przed napisaniem? Bartez też ma zwidy? Ludzie na xda mają? Ale sorry, Andy'emu działa (custom rom, custom kernel, root) - wiec problemu nie ma.

Cytat:
U mnie i znajomych do których MMSy przesyłałem problem nie występuje z ich automatycznym odbieraniem. Włącza się połączenie danych po profilu MMS do operatora i MMS się ściąga.
To fajnie, przyniosę ci np Wildfire S (najnowszy soft 2.3.5 , 2.26.401.3 ) to mi pokażesz jak to sie robi . Autoodbieranie owszem zaczyna automatycznie pobierać wiadomość, ale bez właczonej transmisji danych mu się to nie uda (tak samo jak nie uda się ręczne). Jak wiesz w Androidzie jest pewien zonk, że aplikacje nie mogą sterować transmisją danych, więc jakoś mnie to szczególnie nie dziwi. Odebranie MMS wymaga transmisji danych do serwera operatora (w przypadku Play 10.10.28.164 oraz proxy 10.10.25.5).
Dlaczego np. GO SMS miałby potrafić sterować transmisją danych skoro system na to nie pozwala? APN MMS jest nie do odróżnienia od zwykłego internetu. W konfiguracji APN nie ma opcji że ten punkt dostępowy może być wywoływany przez aplikacje. Więc jakim cudem program może sam odebrać MMSa? Przecież to jawne łamanie zasad bezpieczeństwa w tym systemie.

Aż jestem przez ciebie 20gr do tyłu bo musiałem wysłać MMS na to wildfire żeby się znowu upewnić (stockowy program do sms). U mnie na ICS 4.0.4 jest tak samo. Daruje sobie screena, musisz mi uwierzyć na słowo, że autoodbieranie jest ustawione i APN również.

Cytat:
Nie stwierdzasz żadnego faktu, tylko próbujesz tutaj jakąś tezę bez potwierdzenia przemycić, że tak jest.

Jeżeli uważasz inaczej to poproszę 20 powodów dla których Android jest trudniejszy od iOS.


Cytat:
Czyli co. Jestem Ci w stanie udowodnić, że mam rację a ty dalej będziesz przy swoim?
A powiedz mi w którym miejscu, gdziekolwiek cokolwiek udowodniłeś?
Tu nie da się nic udowodnić ani w jedną, ani w drugą stronę. Idz pogadaj z ludzmi zamiast rozmyślać co teoretycznie jest przyjaźniejsze.

Cytat:
Jednak to że sąsiadka wybrała bez sprawdzania telefon z WP nie implikuje, że to najprostszy i najmniej awaryjny system.
Jasne że nie implikuje, ale też nie musi. Vi jest najbardziej logicznym i intuicyjnym edytorem. Udowodnij że tak nie jest. Ukrócę ci mękę - nie udowodnisz, bo to teoretycznie prawda. Każdy kto go zna i używa to potwierdzi.
Podejrzewam nawet że mogą dać nie 20 ale więcej powodów dla których tak jest.

I teraz pytanie do ciebie : nawet jeżeli wiem, że Vi i Android i Linux są super ... to co z tego? I tak nikt nie chce ich używać bo mówią że trudne

Tyle jest warte udowadnianie.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 26.01.2013 o godz. 18:38
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post