Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.01.2013, 20:59   #6118
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
U Ciebie działają niezależnie. U reszty świata najwyraźniej nie
Gdyby było inaczej nie powstawałyby programy typu SmartAPN.
To taka mała łatka na tą niedoróbę o której się dziś dowiedziałem.
Pozwala włączyć transfer danych jednocześnie puszczając tylko MMSy, poprzez grzebanie w APNach.

Ufasz tym programom AV? To równie dobrze możesz zaufać Apple. Co za różnica? Nie stać ich na specjalistów? Nie znają swojego systemu? M$ też ma swój program antywirusowy.

Najwyższej klasy specjalista od zabezpieczeń zdołał uploadować trojana do AppStore.
A trojana do Google Play uploadować może nawet pryszczaty leszcz.
To faktycznie pocieszające ...

Test sprzed roku co prawda, ale nie jest to znowu tak dawno temu:
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/...zne-37624.html
Skuteczność wielu produktów to 0%. A biedny użytkownik czuje się bezpieczniej...
Dobrze, że płatne poradziły sobie lepiej.

A ile przypadków wykradania danych znasz na Androidzie? Bo ja myślę, że z takimi zabezpieczeniami nie umiałbym ich zliczyć. Może nawet sam mam takie zainstalowane.
Ale oczywiście użytkownicy na wszystko się zgodzili. Co prawda nie wiedzieli za bardzo na co, ale się zgodzili.


Co do izolacji - Apple ma swoje zasady korzystania z ich urządzeń. Są jakie są i z tym się nie dyskutuje. Nie ma do tego żadnych podstaw prawnych. Jeżeli dla ciebie to coś złego - nie kupuj.
Choć zgadzam się, że programy antywirusowe powinny być.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 28.01.2013 o godz. 21:18
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post