Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.02.2013, 22:06   #8
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dobra panie spamer, nie doniosę, ale jak cię zielony zauważy...

To co kupujemy, bo w mojej wsi 19 marca wyłączają TV analogową, a stary TV "ładnie gra", a jak się zdecyduję na nowy, to i tak stary pójdzie na górę, więc tuner potrzebny? Nie jestem obecnie zupełnie w temacie, ale pasowałby mi taki w który można wsadzić/podłączyć w czytniku kartę pamięci i będzie dysk udawała, mam taką 8 GB SDHC, której nie używam, a to by starczyło na bufor do stopowania telewizji i na nagranie filmu, albo nawet dwóch. ( TV jest rozdzielczości SD ).
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post