Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.02.2013, 23:34   #4352
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Ciekawe, że przy Androidzie podnosi się szum a w przypadku np. iOS jest cisza. iOS robi dokładnie to samo tylko ukrywa to przez podstawianie zdjęcia pierwszego widoku aplikacji - użytkownik myśli, że widzi aplikację przez pierwsze 1-2 sekundy, a tak na prawdę widzi MAKIETĘ.
W przypadku wczytywania na czysto aplikacji przez Androida nie ma makiety.
Nie interesuje mnie, co jest w iPhonie, bo go nie mam i się na jego temat nie wypowiadam. Piszę, o tym, czego sam doświadczyłem i co mnie irytuje. W przeciwieństwie do Ciebie, nie krytykuję czegoś, czego nie używam.

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Piszesz, że wcześniej (zwykłe telefony) to ładowało się natychmiast, racja. Tylko czy tamte telefony potrafiły to co dzisiejsze? Tam wszystko jest po prostu załadowane do stałej pamięci i wykonuje się natychmiast.
Ok, czyli idąc Twoim tokiem rozumowania, dzisiejsze telefony nie potrafią nawet tego, do czego zostały stworzone, za to potrafią robić bazylion innych rzeczy. Z których skorzysta może 20% ich użytkowników, bo reszta potrzebuje telefonu do dzwonienia i wysyłania smsów.


Cytat:
Aplikacja może się wczytywać 2 sekundy jeżeli nie jest w pamięci RAM i może działać płynnie - przewijanie itpd.
Jak dla mnie nie, nie może. Jeżeli po każdym zablokowaniu ekranu mam czekać 2-10s na załadowanie się aplikacji, żeby znaleźć kontakt, czy zobaczyć ostatnie połączenia, to dla mnie coś takiego jest nie do przyjęcia. Dlaczego tak podstawowa funkcjonalność nie może sobie siedzieć cały czas w pamięci? Taki problem trzymać tam ostatnie kilka numerów, czy smsów i wyświetlać resztę jak sobie user zażyczy? Nie mam nic przeciwko, żeby inne aplikacje, gry itp się ładowały dłużej. Tego nie używa się na co dzień.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post