Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.02.2013, 09:39   #10
datarecovery
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 21.08.2012
Posty: 9
datarecovery w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Halllo
agus811 oczywiście ze jest inny sposób na odzyskanie smsów oddać telefon do firmy zajmującej się takimi usługami. Jestem prawie pewny że nie posiadasz odpowiedniego sprzętu żeby wykonać taki proces, nic nie napisałaś o swoim nośniku tj. telefonie komórkowym. Jak mamy Ci pomóc??

Jeśli masz dostęp do telefonu lub karty sim możesz wypożyczyć sprzęt do samodzielnego odzysku danych, lub zlecić wykonanie usługi zdalnej na wypożyczonym sprzęcie. Lub poprostu zakupić czytnik kart SIM do odzyskiwania danych - tylko nie taki jakie są na allegro to wyrzucenie pieniędzy w błoto.

NAPISZ JAKI POSIADASZ TELEFON

pozdro Seth -> datarecovery

Cytat:
Napisany przez agus811 Podgląd Wiadomości
Pilnie potrzebuję link do ściągniećia darmowego programu Oxygen Forensic Suite 2013, czy ktos może mi podac lub przesłac ten program na priviu
Czy jest inny sposób na odzyskanie smsów i mmsów z telefonu?
szukam na internecie i nie mogę znleźć, mam problem z uzyskaniem dostepu do telefonu z którego chcę odzyskać smsy i mmsy ... Proszę pomóżcie mi ...
Jarson dobrze mówisz - aplikacje do odzysku danych z telefonów komórkowych są autorskie czasami nawet pod konkretne modele telefonów.
Do tego dochodzi analiza materiału elektronicznego już odzyskanego przez takie programy. TO jest proces skomplikowany nie wystarczy podłączyć telefonu pod komputer i włączyć programu i cud mamy wszystkie smsy skasowane. W wielu przypadkach gdy mamy napisane rekordy modułu pamięci SMS odzyskujemy tylko fragmenty poprzednio zapisanej wiadomości - trzeba mieć to na uwadze.

pozdr Seth


Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Są takie firmy, ale one nie korzystają z żadnych gotowych aplikacji. Być może (kto wie) udałoby się odzyskać takie dane typowymi programami do odzyskiwania danych, ale potem musiałabyś jeszcze mieć wiedzę, jak te dane uczynić na powrót użytecznymi dla Twojego telefonu
Kasiu udało się coś zrobić? nie zauważyłem twojego posta sorry


Cytat:
Napisany przez kaaasia1928 Podgląd Wiadomości
Witam.
Skasowałam niechcący wydarzenia z kalendarza w SEc902. Czy da się to odzyskać jakimś programem? Podejrzewam że tak, bo są firmy które reklamują się, że potrafią takie dane odzyskać, ale nic mi się w sieci póki co nie udało wyszukać.

Z góry dzięki za odp.

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 12.02.2013 o godz. 13:07 Powód: EDYTUJ NIE GRYZIE!!! To nie jest czat, tylko forum.
datarecovery jest offline   Odpowiedz cytując ten post