Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.02.2013, 16:24   #4360
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek Podgląd Wiadomości
Potrzebuję koło 200-300 minut, darmowe do Play, 2GB Internetu, darmowe SMSy do wszystkich.
Wypowiedz umowę Play (jak skończyła Ci się lojalka). Zaproponują taryfę z rozszerzeniem GU.

Najtańsza firmowa, którą mi w grudniu zaproponowali* (RePlay Ekstra Rozmowy w Firmie GU) to 12,30 zł brutto za 350 minut i darmowe w play i na stacjonarne. Internet i pakiet SMSów przez pierwszy niepełny i pierwszy pełny okres gratis - potem płatne. Ale pewnie z 40-50 zł by Ci wyszło po tych darmowych okresach (o ile zabrakłoby Ci pakietu złotówek na SMSy).
Ale internet jest dosyć drogi - jak masz zasięg to lepiej dual sim obsługujący Aero. Wolny, ale na telefonie w zupełności wystarcza (np. dobrze Galaxy S duos czy tanio Galaxy Y duos). A jak nawet nie Aero, to taniej wyjdzie włożyć prepaid i ładować co 1,5 miesiąca za 50 zł, niż kupować pakiety.

*i skusili mnie. A już miałem ochotę na ObaMa - ale tam i tak była to wirtualna promocja. Pakiety nieosiągalne. W salonie kilka razy nie upolowałem (pytałem przy okazji, bo kupowałem inny abonament z komplikacjami - mieli zadzwonić, jak przyjdzie ObaMa, ale nie zadzwonili), po wypełnieniu przez www nikt się nie odezwał. Ich strata. Playa w sumie chyba też - bo teraz do mnie pewnie dopłacają. A zyskał sklep z tabletami i słuchawkami**.

**Nawiązując do tematu wątku. też po taniości pojechałem i kupiłem Acer E320 za jakieś 350 zł brutto z fakturą nówka nieśmigana. Trochę wolny - ale mi wystarcza. Zadziwia mnie stosunek możliwości do ceny. Zastanawiałem się nad którymś Duosem - ale doszedłem do wniosku, że przez 99% czasu internetowania przebywam w zasięgu WiFi. A jak będę na wyjeździe - to włożę zwyczajnie simkę Aero i z Acera zrobię sobie hotspota a odkurzę stary telefon do rozmów.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE

Ostatnio zmieniany przez Wawelski : 13.02.2013 o godz. 16:34
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post