Dyskusja: Plextor PX-760A\SA
Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.02.2013, 12:28   #60
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
tak słyszałem ważne jak dla kogo...

nie napisałeś że napęd jest nowy tylko że masz go od kilku dni
to stary model na on czas był bardzo dobry ale to było jak już pisałem kilka lat temu
widziałem na allegro ktoś takie po 350zł sprzedawał jeszcze nie tak dawno jak dla mnie to czyste naciąganie

czy ktoś inny ci pomoże raczej nie sadzę bo już praktycznie nikt nie posiada tych nagrywarek ja swoją kupiłem zaraz po premierze chyba 2006r.2007r.

nie krytykuje tylko pisze fakty a wiem o czym mówię kupując tego Plextora wiedziałeś że to jest(nówka sztuka) ale stary model ?

życzę udanej lektury http://forum.cdrinfo.pl/f15/plextor-px-755-a-64741/
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post