Dyskusja: Plextor PX-760A\SA
Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.02.2013, 08:08   #65
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,290
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Kefa Podgląd Wiadomości
Przy okazji - utworzyłem już cztery strategie. Wszystkie w bazie figurują z informacją o największej prędkości zapisu danego nośnika. Czy to oznacza, że najlepszy efekt uzyskuje się przy zapisie z największą prędkością? Domyślam się, że nie.

I na koniec - obszukałem już chyba wszystko; nigdzie nie mogę znaleźć programu do zapisywania do pliku danych własnych strategii. Czy ktoś mógłby pomóc?
Tak naprawdę musisz sprawdzić czy i z jaką prędkością jest najlepszy zapis -tym bardziej że nowe nośniki są zaprojektowane do wypalania na większych prędkościach-tyle że jakość i powtarzalność ciągle drastycznie spada i raczej cudów bym nie oczekiwał-po prostu dobrych nośników zwłaszcza DVD brak

Nie wydaje mi się żeby istniał taki program do zapisu strategii do pliku -raczej pozostają metody prób i błędów
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post