Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.02.2013, 16:37   #4374
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek Podgląd Wiadomości
@Wawelski - Ale wypowiedzieć umowę w sensie, że jak mi się skończy to nie przedłużać?
Nie - wtedy przejdzie Ci na czas nieokreślony. Miesiąc przed końcem składasz wypowiedzenie, że z upływem okresu na jaki została zawarta umowa rozwiązujesz ją i prosisz o przeniesienie numeru do prepaida.



Cytat:
Napisany przez Smartek Podgląd Wiadomości
kończy mi się dopiero w lipcu...
To poczekaj. Opłaci się

A co do SMS to zjadłyby jakieś pół pakiet z abonamentu tego najtańszego GU. Zostałoby ponad 150 minut do wygadania (poza Play i na stacjonarne - bo to bez limitu). Jak za mało - to pakiet 200 SMS kosztuje 6,15 zł. A nielimitowane 10 zł.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post