Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.02.2013, 19:15   #4
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,057
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja w chwili obecnej brałbym chyba jakiś Hitachi, miałem wd'ka - posypały się aż 2 w ciagu gwarancji [bad sectory]

seagate dawno temu padł po 4 latach umarła elektronika, obecnie mam 1tb samsunga i są z nim ciągle problemy

nie wspominając - hocki klocki z serwisem wiec nie polecam

Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
A to Hitachi niezostał wykupiony przez WD? Chyba nie ma juz ich dysków od jakichś 2 lat...
a ja bo ja wiem, a IBM robi jakies dyski?

jak tak dalej pójdzie to będzie jedyna słuszna firma seagateszitsung

Ostatnio zmieniany przez - Deckard - : 18.02.2013 o godz. 19:19
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post