Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.02.2013, 19:17   #530
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,065
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Adelcia Podgląd Wiadomości
dla mnie ostatnia część bonda to nuda,dlatego uważam,że można go sobie darować.
a dla mnie rewelka na tle brosnanowych gentelmanow z laserowymi zegarkami dlatego polecam

Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Zrobili Bonda z dubeltówką i nadajnikiem, bez beztroskiego zabijania tararadam, łapie dłużyzny czasami, szczególnie pod koniec, ale da się to obejrzeć.
mnie najbardziej podobało się to że pokazali go jako człowieka ,zresztą wszystkie z Craigiem to pokazują ,

np sceny walk bardziej realistyczne w porównaniu z poprzednikami, mniej gadżetów , np walka na noze w quantum świetna!

no a w skyfall widać że się starzeje, ma swoje słabości i problemy z psychika wiadomo -styl zycia

Ostatnio zmieniany przez - Deckard - : 18.02.2013 o godz. 19:54
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post