Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.02.2013, 15:27   #15
vandal72
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 17.02.2013
Posty: 11
vandal72 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Sobrus mam to samo, co ty, ale z dyskiem wewnętrznym 2,5" od laptopa WD raz mam 0% a raz 96 % i np. z torenta trudno ściągać, bo po resecie programu błąd crc wyskakuje w ściąganym pliku, długo już twój działa z takimi shizami ?

A ci, co piszą ze mieli dwa dyski takie i polecają, bo były dobre to sory, ale to nie są statystyki ani żadne podstawy każda firma ma dobre i gorsze serie w nich dobre i gorsze modele tak i mercedes się czasem posypie, aby pan serwisant miał, za co jeść se kupić, a nawet, jeśli serwisant powiedział ze na 100 dysków padniętych to 80 było od firmy X to nie znaczy ze nowe-inne serie będą się nadawać***8230;, dlatego twierdze ze jedynym sensownym wyznacznikiem, jakości jest gwarancja dysku oraz czy firma ją realizuje czy olewa. No albo opinia kogoś, kto naprawdę się zna***8230;, ale kogoś takiego raczej niema no nie ?
A jeśli już kupować modele z 1 roczną gwarancją to nie nóweczki tylko coś sprawdzonego, co ma dużo opinii nie tylko pochodzącego z firmy X, bo jest reklamowana albo ma dobre osiągi w testach a za rok eksploatacji opadną ***8230;

jeśli po roku konkretny model sobie uzbiera wiele pozytywnych opini to to jest jakas statystykam, a nie "kolega powiedział"

Ma dysk, który ma 3 lata i się kończy i mam dysk tej samej firmy, który ma ponad 12 lat i przeżyje swojego następcę: ) Jednak domyślam się ze to bardzo z mojej winy, bo biurko z ikey, na którym stal jest bardzo nie stabilne a ja po prostu nie pomyślałem o tym ***8230;

Ostatnio zmieniany przez vandal72 : 19.02.2013 o godz. 15:43
vandal72 jest offline   Odpowiedz cytując ten post