Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.02.2013, 19:30   #13
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus
Nikt nie zrobi takiej kasy jak będzie działać grzecznie i potulnie.
Wszystko wskazuje na to że wspaniałość Google jest tylko powierzchowna.

A co do nękania to ja bym dodał ten numer do blacklisty w telefonie i obserwował.
Jak nie zadziała to chyba zostaje zgłosić na policje i zażądać 100 tys za straty moralne

edit:
ach nie doczytałem ze nie masz blacklisty. No to nie wiem czy da się coś łatwo wykombinować.
Skąd od razu założenie, że to Google robi?


Na moje oko ktoś z Google podpisał umowę o wciskanie ich usług. Podobnie działają inne firmy. Gdyby ktoś do Ciebie dzwonił i proponował Windows 8 dzień w dzień i mówił, że dzwoni w imieniu Microsoftu to od razu byś po nim pojechał? Wątpię.


Na miejscu Arepo bym zrobił raban na wszystkie możliwe strony - jeżeli posiadasz konto na FB to na oficjalnym profilu Google napisz, że ktoś w imieniu ich do Ciebie dzwoni codziennie i Cię nęka.

Jeżeli to nie pomoże to zostaje Wykop, który jak wiadomo potrafi odpowiednio rozpropagować informacje
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post