Dyskusja: Ubuntu OS
Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.02.2013, 17:11   #15
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Nie mam plyt, bo ich nie chce. Kupowanie i wypozyczanie online to dla mnie wygodniejsza metoda - nie bede biegal specjalnie do wypozyczalni gdy chce na juz obejrzec film. Swoja droga - wypozyczalnie w Stanach umieraja - poczytaj sobie o wyparciu ich przez Netflix i iTunes. No ale... u nas rynek jeszcze do tego nie dorosl.
To, co robią, lubią i wolą ludzie w USA naprawdę mało mnie obchodzi. Oni tam podobno nawet kupują sprzęt od Apple.
Dla mnie bardziej od wygody wypożyczania online liczy się JAKOŚĆ - podobno parametr preferowany szczególnie przez użytkowników Apple.
Co do filmów - ja nigdy nie oglądam ich "na już". Lubię być do oglądania przygotowany, lubię mieć perfekcyjny dźwięk i obraz. Inaczej szkoda mi czasu na oglądanie. Dlatego - wypożyczanie filmów online w jakości zredukowanej o połowę, mija się dla mnie z celem. I na koniec - dlaczego moja chęć oglądania filmów MUSI być uzależniona od dostępu do inernetu ..
Ostatnio doszedłem do wniosku (oglądając po raz n-ty "Władcę pierścieni"), że do takich filmów TV 42" to jednak za mało.
A oglądanie takiego filmu na tablecie 9,7" to po prostu nieporozumienie. To się najwyżej nadaje do podglądania filmików na Youtube.
Do oglądania filmów używam TV, płyt DVD/BD oraz sprzętu do odtwarzania filmów
Do słuchania muzyki używam płyt CD/DVD Audio oraz sprzętu do słuchania muzyki.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post