Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.02.2013, 17:11   #12
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez kuka92 Podgląd Wiadomości
...
Czy ta karta telewizyjna będzie dobra, ma ona jedną zóltą chinche video, a gdzie audio? Czy jednak ta karta będzie zła?
LEADTEK WinFast TV200XP / Karta telewizyjna TV PCI
img201.imageshack.us/img201/8082/kartatv.jpg


i czy za pomocą takiego kabelka (VIDEO GRABBER EASY CAP) jest możliwość zgrania filmów?


alejka.pl/konwerter-video-na-usb-logilink-przegrywanie-z-vhs-kamer-aparatow-odtwarzaczy-na-pc.html
Z mojego doświadczenia to lepiej daruj sobie tą kartę na usb miałem podobny model i wylądowała w koszu ponieważ rwała strasznie synchronizację, kupiłem następną hybrydę overmaxa było trochę lepiej ale co chwila były jakieś problemy ze softem. W ostateczności wróciłem do poczciwego WinFast-a TV200XP i wszystko idzie elegancoko.

PS Jeżeli masz niewiele kaset to zastanów się czy nie warto wysłać je do firmy zajmującej się tym zagadnieniem bo ceny są przystępne

-EDiT-

No i tak jak pisze Arepo, podłączasz do Line In najlepiej przez kabel Euro -> 3xRCA (cinch) i dwa z nich do tej przejściówki którą znalazłeś.
__________________


Ostatnio zmieniany przez gallus : 26.02.2013 o godz. 17:18
gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post