Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.02.2013, 14:51   #630
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,312
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez tommiyacht Podgląd Wiadomości
na pokładzie IBS 112 nówka , a pański jaja! Pierwsze wypalenie, VIDEO_TS, akurat miałem pod reką TDK DVD-R 4,7 , wrzucam w kieszen, ner , burn i bardzo ładny komunikacik BŁĄD KALIBRACJi MOCY !!! jak przeczytałem an googlu co to znaczy to mi żołądek do gardła podszedł. Dup, nastepny TDK - tym razem komunikat NIE MOZNA WYKONAC POLECENIE ZAPIS a nastepne PRZEKROCZENIE CZASU OCZEKIWANIA JEDNOSTKI LOGICZNEJ !!! noszk... mac !!Wymieniłem kabel sata sygnałowy, podpiąłem do innego gniazda w MB - to samo. No ale mowie, wezme cos nagram na innej płycie - tym razem dyskontowy VAKOSS 8.5GB DVD+. Nagrywanie poszło bez mydła. Dalej - Verbatim 4.7GB DVD+R - rowniez nagrało bez problemu. Dodam że te TDKi co sie nie nagrywały, nagrywałem z powodzeniem na poprzedniej nagrywarce DVD PIONEER 216D (płyty pochodzą z jednego opakowania.). Nie mam innych minusów żeby sprawdzic. Wnioski:

1) czy ta nagrywarka ma uraz do minusów ?
2) do TDK.ów wogole ?

moze ktos sprawdzic ? nagrywał ktos TDKi na tej nagrywarce ? Fotka w załączniku, nie moge jeszcze wstawic linka
Cała seria Lite-on IHAS i iHBS ma uraz na płyty MBI01RG40 które są w TDK DVD-R Made in India .IHAS -y jeszcze można nauczyć nagrywać włączając dodatkowe funkcje .
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post