Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.02.2013, 03:29   #7
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Może i nie ma, ale wydaje mi się że w tym wypadku jakość wypalenia schodzi na dalszy plan skoro teoretycznie warstwa na której dokonywany jest zapis, nie utlenia się. Co innego gdyby ta jakość była tragiczna, ale tak, to myślę że jest ok.

Gdzie i za ile kupiłeś? Dystrybutorzy na Europę mają strasznie zawyżone ceny, z kolei z USA za przesyłkę chcą 50$+ (wtf?). Miałem pisać artykuł, nawet sobie wszystko przygotowałem, ale ceny mnie zwaliły z nóg.

.
Dostałem od LG -W niektórych zestawach BOX dają jedną sztukę na zachętę
Cena oczywiscie powala ale w założeniach ta oferta jest skierowana do instytucji i biznesu.Choć z czasem może być taniej bo licencje dostały Imation ,Ritek na produkcje M-Disc.

W PL można je już bez problemu kupić u producenta który ma swój sklep ale cena wiadomo jaka

http://m-disc.pl/
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post