Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.02.2013, 13:28   #1
komohh
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 27.02.2013
Posty: 9
komohh w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z nagrywaniem gier na PS2

Posiadam konsolę PS2 Slim SCRH- 75004, FC8550406 z FMCB (od niedawna mam konsolę, efekt nudy). Problem polega na tym, że nie mam pojęcia jak nagrywać gry kopie z kopi- co oczywiste. Poświęciłem wiele prób na najprostsze moim zdaniem sposoby. Dokładnie próbowałem nagrać gre FIFA 10 w formacie MDF(po wypakowaniu jest jeszcze plik w formacie mds o wadzę 5kb, nie wiem do czego ma on służyć), oczywiście doczytałem się, że trzeba tego formatu pliki wypalać na płytę alkoholem i tak zrobiłem. Nie mam pojęcia czy trafiłem na złe instrukcje, ale gra po włożeniu do konsoli nie działa. Czytałem, że plik musi być w formacie ISO, później doczytałem się, że to nie ma znaczenia i jestem w dup.. Czytałem, że konsola odczytuje grę jak istnieją pliki audio i video po nagraniu na płytę gry. Już mam mętlik w głowie. Nie mam też pojęcia czemu ale niektóre gry oryginalne też nie chodzą. Proszę o dokładne instrukcje jak mam sobie z tym poradzić(z nagrywaniem gie0- kopii). Jak widać jestem kompletnym amatorem w tym temacie, praktykuje 2 dzień ten patent i przy okazji oczekuję trochę wyrozumiałości i możliwe, że łopatologicznego wyjaśnienia. Nagrywałem na płytę PLATINIUM media DVD-R, nie mam pojęcia o rodzaju nagrywarki. Pierwszy raz w życiu będę wypalał płytę mam nadzieję, że dobrze.

Ostatnio zmieniany przez komohh : 28.02.2013 o godz. 13:35
komohh jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online