Dyskusja: TDK DVD+R 16x
Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.02.2013, 14:34   #84
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,057
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez morcin2 Podgląd Wiadomości
kupiłem TDK R+ w media markt takie w czarnym niby opakowaniu (folia) pakowane po 5 sztuk typ dysku CAV jak najlepsze plyty jakie miałem w swoim zyciu nagrywane zaraz po zakupie działają już 3 miesiące nagrane teraz tez działają.
Tu sobie poczytaj o rodzaju zapisu płyt
Cytat:
CAV (Constant Angular Velocity) jest to rozwiązaniem polegającym na utrzymaniu stałej prędkości obrotów płyty i stopniowym zwiększeniu szybkości zapisu aż do osiągnięcia maksymalnej wartości dla danego modelu. Należy pamiętać, że maksymalne osiągi są uzyskiwane dopiero podczas zapisu na zewnętrznych obszarach płyty CD.

Na poniższym rysunku zamieściłem przykładowy wynik testu dla nagrywarki, która pracuje przy wykorzystaniu technologii CAV.
Ja tam do TDK'ów ogolnie nie mam zaufania, swego czasu były indyjskie bardzo dobre,
udało mi się również kupić parę Dlek z TDK na bardzo przyzwoitym poziomie,
jednak nie ryzykuje ich kupna ze względu na zbyt duży rozrzut jakościowy bo większość na rynku to szit.

edit:
no i jeśli dobrze zrozumiałem twojego posta to płyty które działają 3 miesiące nie muszą być dobre,
musiałbyś sprawdzić jakiej są jakości [test po wypaleniu] no i przetrzymywać je rozsądnie

Ostatnio zmieniany przez - Deckard - : 28.02.2013 o godz. 14:38
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post