Dyskusja: Dziwne save'y
Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.03.2013, 08:07   #2
szczuru
eŁDeZet Ma(j)ster
 
Avatar użytkownika szczuru
 
Data rejestracji: 05.04.2005
Lokalizacja: Uć
Posty: 2,514
szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez belmont Podgląd Wiadomości
Chłopaki, jeszcze jedna sprawa, nie chce zakładać oddzielnego tematu wiec spytam tutaj.
Gdy opalam xbmc wyswietla mi sie menu, wchodze w "programy" następnie w dysk ("gry") pokazuje mi się lista gier wgranych na dysk, po lewo zaś jest kolumna, dzięki której można je posortować (pierwsza opcja) a na dole "stany gier".
Gdy wchodzę w to ostatnie pokazują mi się savy takie jak "burnout 3" "splinter cell 2" "ninja gaiden" itp. ale prócz tego mam (właśnie tutaj nie jestem pewny co...) zapisy programów?
Pliki takie jak "dvd2xbox" "xSnes9x" "ScummVM" "xbox media center" nie wiem dokładnie co to jest? czy jedynie zapisy ustawień jakiś programów, czy dane potrzebne do funkcjonowania przeróbki i samego xbmc?
Czy mogę to wszystko co znajduje się w "stany gier" usunąć z czystym sumieniem?
Nie chce miec bałaganu i niepotrzebnych zapisów na dysku.
Są to zapewne ustawienia programów gdyż:

xSnes9x - to emulator konsoli SNES
ScummVM - emulator gier typu point n' click
Xbox Media Center - XBMC
__________________
szczuru jest offline