Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.03.2013, 09:52   #10
szczuru
eŁDeZet Ma(j)ster
 
Avatar użytkownika szczuru
 
Data rejestracji: 05.04.2005
Lokalizacja: Uć
Posty: 2,515
szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Y2J Podgląd Wiadomości
Na koniec mam jeszcze tylko dwa pytania:
  1. Postawiłem konsolę pionowo, o ile wiadomo że jest przystosowana do pracy w takiej pozycji tak zastanawia mnie co na to dysk twardy? Nie zaszkodzi to HDD?
  2. Gry będę odpalał z HDD poprzez OPL 0.9, czy potrzebny mi jest do czegokolwiek ESR? Z tego co wiem jest to disc patcher więc raczej nie. Czy nie stanie się nic jeśli usunę go z folderu BOOT? Można go jakoś odinstalowąć czy wystarczy usunięcie z karty? Nie robiłbym tego ale czasami po IGR zamiast do menu FMCB bez przerwy jestem przekierowywany do menu ESR (również po wyjściu z niego) i muszę wtedy wyłączyć i włączyć jeszcze raz konsole.
1. W praktyce ja na Twoim miejscu nie stawiałbym konsoli (a dokładniej moja SCPH-30003 z HDD cały czas "leży" )
2. Możesz śmiało go usunąć menadżerem plików
__________________
szczuru jest offline   Odpowiedz cytując ten post