Cytat:
Napisany przez Wawelski
bo Goździkowa wychwala, jak to w promocji kupiła soczystą szyneczkę w cenie parówek. A że w tej szynce jest 30+ % wody, to jej nie przeszkadza. Bo ważna cena. A na dolegliwości to lekarz tabletki przepisze. I wszyscy są zadowoleni.
|
I tu dochodzimy do sedna sprawy.
CENA.
Wszyscy oczekują, żeby było jak najtaniej. Sieci handlowe naciskają na producentów, że mają zrobić tak, żeby można było sprzedać parówki za 5 zł/kg. Oczywiście wszyscy muszą tu zarobić, więc strach pomyśleć jaki jest koszt wytworzenia tego czegoś.
W większości przypadków jedynym kryterium wyboru produktu jest dla kupującego CENA. Przyczyny są różne - czy to bieda czy skąpstwo. To już jest temat na osobą dyskusję.
Tak jak mówisz, dla niektórych 20-30zł/kg za wędlinę, to już jest produkt premium.
Prawda jest taka, że w naszym kraju jest bardzo niska świadomość konsumencka. Nie czytamy etykiet, jeśli nawet, to nie rozumiemy ich (często celowo jesteśmy wprowadzani w błąd przez producentów), a w rezultacie nie wiemy co jemy.