Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.03.2013, 00:12   #36
dumpmuzgu
Banned
 
Data rejestracji: 20.01.2013
Posty: 94
dumpmuzgu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
grzeniu
Inaczej: jak można zakładać, że krzyżówka nie będzie czynnikiem mutagennym?

Ale ja wiem o co ci chodzi, ty te terminy potraktowałeś w ściśle hortologicznym sensie. Znam różnicę.

To jest aktualny stan nauki, po prostu.

Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Jak to House mawial: "Gdyby nasze DNA roznilo sie o 1% bylibysmy delfinami.".
No widzisz, gdyby Morfeusz wyskoczył w Polsce ze swoimi pigułkami, to by go okrzyknięto pijakiem i do ancla. Spodziewałem się

Tak to już jest i zawsze było: 99% ludzi w każdej kulturze z jakichś powodów, których nie należy lekceważyć, szuka spokoju w odwołaniu do urojonej, doskonałej Natury, tego pierwszego idealnego niezmiennego stanu. Pozostali szukają realnych rozwiązań, po to aby po jakimś czasie 99% skorzystało z nich ochoczo, aby zmniejszyć swoje cierpienie.

Ochrona własności intelektualnej jest niezbędna, bo np. jakby nie wspomniany monopol na produkcję piwa, to wszyscy 300 lat temu pewnie zmarlibyśmy w jakiejś zarazie. Gdyby nie ochrona, to ktoś z tych 99% drożdże by zeżarł albo coś...

Mi to ryba w sumie, choć akurat potrzebne mi jest dość nowoczesne leczenie za około 100 000 zł. Za 20 lat pewnie będzie kosztować 5 tysięcy... Gdyby nie opór 99%...

EOT z mojej strony, nie obrażam się, ale po co mam słuchać, że jestem pijakiem, złodziejem, niepolakiem itd itp - skończy się bezsensowną kłótnią.

//edit
forum nie odświeżylem i nie widziałem następnych postów po grzeniu

Ostatnio zmieniany przez dumpmuzgu : 10.03.2013 o godz. 01:05
dumpmuzgu jest offline   Odpowiedz cytując ten post