Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.03.2013, 01:53   #38
dumpmuzgu
Banned
 
Data rejestracji: 20.01.2013
Posty: 94
dumpmuzgu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Genialne Aż mnie uszy pieką To jeszcze na twoje odpowiem sobie.

Cytat:
Napisany przez Wawelski Podgląd Wiadomości
Wypuszczenie roślin czy zwierzaków GMO to Puszka Pandory i raz otwartej nie da się jej zamknąć. (...)
Oczywiście.

Ale ja myślę tak: ile mi tego życia zostało? 15-30 lat, może 40, ale pewnie mniej.

Mieliśmy mieć czipy wszczepiane, miało być tyle technologii, szklane domy i latające chodniki a tu jakoś nic z tego... To ja jestem skłonny zaryzykować, choćby mi miało trzecie ucho wyrosnąć i zielone czułki.

Jeśli mają w Warszawie rosnąć fioletowe drzewa, to ja chcę to zobaczyć, a nie że za 100 lat.

Ale rozumiem, że ktoś ma żonę, dzieci i woli status quo... Tacy jak ja są w mniejszości.

Może też mój stosunek do rzeczywistości wynika z dorastania w ostatnich latach epoki przemysłowej. Młodsi raptem o kilka lat mogą zupełnie nie znać tej wówczas powszechnej wiary w technikę. Teraz to tylko p..nie o religiach, ideologiach, prawach człowieka i smartfonach. Wolałbym atom, loty w kosmos, okręty podwodne i takie tam. Nudno jakoś teraz.

Od zawsze słyszałem, że świat rozwija się coraz szybciej. Podobno jeszcze 30 lat temu Chińczycy mieli poczucie, że świat zwolnił a kiedyś był szybszy. Teraz my chyba wkraczamy w epokę zwolnienia.
dumpmuzgu jest offline   Odpowiedz cytując ten post