Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.03.2013, 11:23   #401
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Witam
dziś dotarły płyty BD-R Verbatim x4 i x6 jako że jeszcze nie nagrywałem płyt BD-R to mam takie pytanie

mam zamiar nagrać 2 pliki po około 10gb każdy w ImgBurn i pytanie jaki format UDF wybrać 1.02 1.50 itp. ma to jakieś znaczenie ?

dodam że pliki to materiał Video h264 i chce to odtwarzać na stacjonarnym odtwarzaczu
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post