Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.03.2013, 21:40   #1
belmont
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 06.03.2013
Posty: 9
belmont w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Xbox XBMC - Kilka pytań laika

Jestem początkującym użytkownikiem XBMC na Xboxie.
Chciałbym żebyście mnie nieco naprowadzili na niektóre czynności, co się czym rob, z czym je itp. stąd moje pytania:

1)Jak tworzyć foldery, w których następnie umieszczę daną kategorię? (widziałem na YT jak ktoś miał osobne foldery "GRY" "EMULATORY" "PROGRAMY" każdy z nich z odpowiednią ikonką a w folderach odpowiadające nazwie pliki)

2)Jak zgrywać filmy i muzykę żebym mógł ją odpalić normalnie a nie przez eksplorator? (na dysku konsoli mam wydzielony dysk E: na którym są foldery GRY FILMY MUZA, gdy wrzucę swoje gry/emulatory do "GRY" konsola widzi je z poziomu XBMC > PROGRAMY > GRY, natomiast gdy wrzucę film do "FILMY" mam jedynie jakieś odnośniki w tym folderze, o ile się nie myle do folderów z PC, aczkolwiek moge się mylić, konsole kupiłem używke, w każdym razie nie widać mojego filmu)

3)Gdy konsola jest włączona świeci się na niej żółta dioda, gdy włączyłem film przez eksplorator dioda podczas jego wyświetlania była czerwona, po wyłączeniu filmu znów żółta, czym to było spowodowane?

Z góry dziękuję za pomoc i liczę na rzeczowe odpowiedzi, nie linczujcie mnie , dopiero się uczę
belmont jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online