Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.03.2013, 20:10   #7
belmont
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 06.03.2013
Posty: 9
belmont w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Być może to słaby port i musieli obniżyć ilość fps. Zaczął bym się martwić jakby Twój Xbox radził sobie gorzej od Xbox'a kolegi.

Ja mało gier ograłem na klocku, to co było multiplatformowe to na PS2 (z wyjątkiem GTA: SA i Black, które chodziły płynniej (ale też trudno tu porównywać - na PS2 grałem z płyty na Xboxie z HDD)). Z exów warto zbadać Oddworld Stranger's Wrath, Conker's Bad Fur Day, Forza Motorsport czy Halo.
Berion, właśnie chodzi mi o to że gry na moim Xboxie chodzą wolniej niż w prezentowanych na yt gameplayach.
Idąc przykładem SH4, gameplay wersji xboxowej na yt wygląda jak moja gra na ps2 (PAL), a mój SH4 na X'a (NTSC) jest zwolniony, do tego dzwięk w cut scenkach nie jest zschynchronizowany i muzyka się przycina, podczas właściwej gry jest OK.
Podobny problem z dzwiękami na scenkach mam też w Dino Crisis 3, gra działa super poza tym, inne jakie mam (ninja gaiden, jade empire, genma onimusha, nfs most wanted) i emulatory działają bez zarzutu, wiec raczej wykluczam że z konsolą lub dyskiem jest coś nie tak.
Moze to kwestia złego .iso z tym SH4?
tak btw jeszcze, jako posiadacz xboxa 1 mozesz wypowiedzieć się na temat żywotności tej konsolki i jej awaryjności? martwi mnie ze nowej nigdzie nie idzie dostać, x360 to shit, a nic innego nie jest tak świetne do emulacji klasyków, wiec myśle poważnie nad wyłapaniem jeszcze jednej z wiekszym dyskiem, zeby mieć na przyszłość w razie awarii obecnej (tak, jestem maniakiem gier retro )
belmont jest offline   Odpowiedz cytując ten post