Dyskusja: LG BH10LS30
Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.03.2013, 21:14   #129
Domell1
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.10.2011
Posty: 36
Domell1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
witam
pisze post ku przestrodze mianowicie odradzam zakup płytek MediaRange które niby są produkowane tam gdzie philipsy (ID płytki o tym świadczyć ma niby)
niestety nie mam jak sprawdzić optidrive (chipset nvidy 740g) ale z własnego doświadczenia powiem tyle że na samej nagrywarce BH10LS30 nie ma problemu z nagraniem (wszystko jedno czy 2x czy 4x) i odtworzeniem tego, problemy zaczynają się natomiast jak chcemy dany materiał odtworzyć na stacjonarnym bd
posiadam 2 bd-ki stacjonarne philipsa bdp3000 i lg BD660 zaraz po nagraniu na obu nie ma problemu gorzej jak np chcemy na drugi dzień odtworzyć owszem materiał odpali ale co 20-30min przycina się obraz pozatym deck w moich odtwarzaczach potrafi się wysunąć "bez płytki" (na obu modelach) zapewne dlatego że płytki marki MediaRange są dużo cieńsze od np panasoniców, verbków
następna sprawa nawiązująca do poprzedniej kwestii mianowicie grubość płytek zauważyłem (a w zasadzie mój mały bo lubi wyjmować sobie płytki z bajami) że jak naciśnie od strony nadruku to fajnie pod spodem wychodzą smugi które po paru sekundach znikają (nie wiem ale wydaje mi się że za mała warstwa czegoś zapewne)
kolejna kwestia to nadruki gdzie zamiast białego mamy białopodobny i trzeba regulować dobrze z nasyceniem kolorów żeby nadruki nie były blade

tyle odemnie mam nadzieje że komuś się przyda gdyż ja szukałem i niewidziałem opinii tych płytek, dałem się nabrać - cena, podpucha że ID płytki to philipsa fabryka i jestem w plecy przeszło 60tych bd-ków (które systematycznie wywalam do kosza)
także ostrzegam grzecznie

PS jeśli kogoś uraziłem tym postem to sorki
Domell1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post