Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.04.2013, 23:23   #16
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus
Widocznie nie subskrybujesz wiadomości z polskich serwisów informacyjnych.
Te z branży IT jeszcze trzymają jako taki poziom.

W polskich masz nagłówek "Kaczyński idzie do więzienia za oszustwa podatkowe", a w treści dowiesz się, że chodzi o Roberta Kaczyńskiego, biznesmena polskiego pochodzenia z Mozambiku, który nie odprowadził podatku za sprzedane 2 rolki papieru toaletowego.
Kiedyś miałem dział tech od WP i wcale nie wyglądał tak źle. Pozbyłem się bo newsy tam były 100 lat za murzynami. W innych serwisach czytałem kilka dni wcześniej.

Przed chwilą wszedłem na kanał wiadomości dotyczących Polski na WP.pl. Przykładowy news:
Cytat:
Polska - Wiadomoś... 4h // preview
Lech Wałęsa: zawsze chętnie dyskutuję z Leszkiem Millerem
[Evernote] [Instapaper] [Add to Pocket] Delicious
TwitterLinkedInFacebookBuffer [ save for later]
+Tag
- Zostałem zaproszony na kongres lewicy. Prawdopodobnie pojadę i zabiorę głos - zadeklarował Lech Wałęsa po spotkaniu z Leszkiem Millerem. Były prezydent podkreślił, że mimo różnic dzielących go z szefem SLD, zawsze chętnie z nim dyskutuje. - On ma ciekawy punkt widzenia w wielu sprawach i jak mi się wydaję, też mam. Rozmowa nic nie kosztuje - stwierdził Wałęsa. wiadomosci.wp.pl
Wcale nie jest tak źle. Oczywiście to taki news w stylu - zapchaj dziurę więc pewnie i po przeczytaniu całego newsa dalej nie będziemy wiedzieli o co chodzi

Tak czy siak kanały spełniają moim zdaniem rolę.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online