Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.04.2013, 01:23   #6395
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez superrrmario Podgląd Wiadomości
Czarny kot, szare myszki, tupot białych mew. Standard.
Zaraz standard, ten kot się mnie boi, nie ja jego, coś tu jest nie tak!

Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Twoje gusta Ed potwierdza, niestety. A ten pijak się zna.
Szkoda kasztelana, ostatnio parę miesięcy temu piłem i był spoko.

Na szczęście pils i żywczyk są bez zmian.
Niestety, kasztelan smakuje jak z palety... robiony.

Żywczyka piłem nie tak dawno i albo mi się zdaje, albo jest lepiej.

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 09.04.2013 o godz. 01:26
ed hunter jest offline