Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.04.2013, 11:27   #34
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
hmm coś się mi wydaje że Verbatimy DL MKM 03 są dwie wersje standardowo gorsze i lepsze

tj. te gorsze mają wyraźnie gorszą drugą warstwę i widać przeskok bardzo dobrze

mimo wszystko i tak są najlepszym obecnie wyborem na rynku DL można powiedzieć jednym któremu można ufać

ten twój NEC to jak mój Pioneer 112L rarytas do wypalania DL.

z racji że mam w pełni odblokowany FW. to najlepsze efekty są przy x6 testowałem od 2,4x, 4x, 6x, 8x, i nawet 10x
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post